AMD'nin Yenilenmiş Ekran Kartı Sürücüleri Radeon Crimson Çıktı, Hemen İndirin!

AMD'nin Yenilenmiş Ekran Kartı Sürücüleri Radeon Crimson Çıktı, Hemen İndirin!

AMD'nin bir süre önce üzerinde çalıştığını duyurduğu yeni AMD ekran kartı driver yazılımı Radeon Crimson resmi olarak yayınlandı. Uzun süredir AMD marka ekran kartlarımızı bilgisayarımızda çalıştırmak için kullandığımız AMD Catalyst sürücülerinin yerini alan Radeon Software Crimson standart bir sürücü güncellemesinden daha fazlasını sunuyor. Tamamen baştan tasarlanan bir arayüz ve yeni özelliklerle birlikte gelen Radeon Software Crimson kullanıcı dostu olması ve ekran kartınızdan kolayca maksimum performans almanızı mümkün kılması açısından başarılı bir yazılım.

Radeon Software Crimson'ın AMD Catalyst'e göre en büyük avantajı oyunlar için otomatik optimizasyon seçeneği sunması. Normalde bir oyunda maksimum performans - kalite dengesini sağlamak için oyunun içindeki karışık grafik ayarlarıyla boğuşmamız gerekiyor. Radeon Software Crimson ise bizi bu dertten kurtarıyor. Yeni sürücü paketi sistem özelliklerinizi algılıyor ve oyunlardaki ayarları sahip olduğunuz sisteme göre yapılandırıyor. Bu sayede olası grafiksel hatalardan ve performans kayıplarından kurtuluyorsunuz.

Radeon Software Crimson yükleme paketi içerisine oyunlarda video kaydı yapmanıza yardımcı olan AMD Gaming Evolved uygulaması da dahil edilmiş. Radeon Software Crimson'ı indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR