Android 4.3 Jelly Bean Göründü

Android 4.3 Jelly Bean Göründü

LG Electronics hatırlayacağınız üzere yeni Optimus L serilerini İspanya’nın Barcelona şehrinde düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtmıştı. Bunlardan biri de LG’nin ikinci nesil Optimus L ailesinin üst seviye modeli Optimuz L7 II akıllısıydı. Android 4.1 işletim sistemi gelmesi bekleniyordu. Ancak LG’nin resmi sitesindeki görüntüsü kafaları karıştırdı.

LG’nin çift sim kart destekli Optimus L7 II P715 akıllısının şimdiye kadar Android 4.1.2 işletim sistemini kullandığını biliyorduk. Ancak LG’nin web sitesindeki görüntü cihazın Google’ın son mobil işletim sistemi Android 4.3 ile geleceğinin sinyallerini verdi. LG’nin resmi sitesinde yer alan görüntüde Optimus L7 II P715’nin teknik detayları sayfasında işletim sistemi bölümünde Jellybean 4.3 yazdığını görüyoruz.

Google, Tamindir’in de katıldığı Google I/O geliştirici etkinliğinde yeni işletim sisteminin güncellemesini duyurmasa da bu ayrıntı Google’ın Android 4.3 üzerinde çalıştığını ve yeniliklerle gelecek yeni Jelly Bean’in beklenildiği gibi Haziran ve Temmuz ayı arasında geleceğini gösteriyor. LG ve Google Jelly Bean 4.3 hakkında henüz açıklama yapmadı. LG’nin son zamanlarda meşhur olan siteye yanlışlıkla girmiş olabileceği belirtiliyor.

PayPal Kullanıcılarından Özür Diledi

YORUMLAR