Android 4.4.3 HTC One M7 İçin Yayınlandı

Yakın geçmişte One M8 kullanıcılarıyla buluşan Android 4.4.3 KitKat güncellemesi nihayet One M7 için de sunuldu.

Android 4.4.3 HTC One M7 İçin Yayınlandı

HTC geçtiğimiz haftalarda amiral gemisi modeli olan One M8 için yayınladığı Android 4.4.3 güncellemesini One M7 için de yayınladı. Güncellemeye Avrupa’daki One M7 kullanıcıları erişebilmekte ve toplamda bu güncellemenin boyutu 556.12MB olarak belirtiliyor. Güncellemenin versiyonu ise 6.09.401.5 olarak görülmekte.

Android 4.4.3 güncellemesinin en dikkat çekici yanlarından bir tanesi de 4.4.4 versiyonda bulunmayan bazı güvenlik açıklarını da kapatıyor. HTC, kullanıcıların söz konusu güncellemeden sonra herhangi bir güvenlik açığına bağlı problemle karşılaşmayacaklarını belirtiyor.

Güvenlik elbette ki en önemli konulardan bir tanesi. Özellikle mobil cihazların yapabildiklerini düşündüğümüzde bu durum daha da belirgin hale geliyor. Fakat 4.4.3 güncellemesinde her geliştirme güvenlik üzerine kurulu değil. Kamera, Ayarlar, Galeri ve BoomSound uygulamaları çerçevesinde de bazı geliştirmeler yapılmış. Söz konusu bu geliştirmeler hem var olan problemleri gideriyor hem de performans açısından daha fazlasını sunuyor. Siz de cihazınızından daha fazla verim almak istiyorsanız bu güncellemeyi mutlaka kullanmanızı öneriyorum.

Güncelleme çok kısa bir süre içerisinde ülkemizde de erişilebilir olacak. Ayarlar menüsünden güncelleme kontrolü yaparak cihazınız için indirilebilirlik durumunu kontrol edebilirsiniz.

Aileler Artık Vefat Eden Yakınlarının Twitter'daki Fotoğraflarını Kaldırabilecek

YORUMLAR