Android 5.0 Key Lime Pie Onaylandı

Her geçen gün daha da büyüyen mobil işletim sistemi Android’in çıkması beklenen yeni versiyonu Android 5.0 Key Lime Pie doğrulandı. Bir Google çalışanı tarafından adının Key Lime Pie olarak doğrulanan Android’in yeni sürümünün ne zaman geleceği hakkında i

Android 5.0 Key Lime Pie Onaylandı

Her geçen gün daha da büyüyen mobil işletim sistemi Android’in çıkması beklenen yeni versiyonu Android 5.0 Key Lime Pie doğrulandı. Bir Google çalışanı tarafından adının Key Lime Pie olarak doğrulanan Android’in yeni sürümünün ne zaman geleceği hakkında ise bir bilgi bulunmuyor. Böylelikle Google alfabetik sıraya göre Android sürümlerini sıralamaya devam ediyor.

Her biri bir tatlı ismiyle piyasaya sürülen Android sürümlerinin yenisi olması beklenen Limonlu Turta’nın hakkında pek fazla bilgi bulunmazken çıkış tarihi içinde herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ancak bununla birlikte Android 5.0 Key Lime Pie’nin önümüzdeki Google I/O etkinliğinde görünmesi bekleniyor.

Bu arada Android sürümlerinin gelişimi hakkında bir görselde yayınlandı. Görselde yeşil robotumuzun Android sürümlerine isimlerini veren tatlıları yiyerek git gide geliştiğini görüyoruz.

YORUMLAR