Android 5.0 Lollipop, Tüm Xperia Z Serisi İçin Hazırlanıyor

Android 5.0 Lollipop, Tüm Xperia Z Serisi İçin Hazırlanıyor

Şimdiye kadarki en kapsamlı ve gelişmiş Android güncellemesi olan Android 5.0 Lollipop'u mutlaka duymuşsunuzdur. Android'in en son sürümü olan işletim sisteminin Sony Xperia Z kapsamındaki tüm akıllı telefonlara geleceği duyuruldu.

Sony Mobile konuyla ilgili olarak şu açıklamada bulundu: "Android L güncellemesini tüm Z serisi modellerimize getiriyoruz. Listeleyecek olursak Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR, Xperia Tablet Z, Xperia Z1, Xperia Z1S, Xperia Z Ultra, Xperia Z Compact, Xperia Z2, Xperia Z2 Tablet, Xperia Z3, Xperia Z3v, Xperia Z3 Compact ve Xperia Z3 Tablet Compact modellerinin hepsi Android 5.0 Lollipop güncellemesini alacak. Sony Z Ultra Google Play versiyonlu cihazlar bu güncellemde önceliği alan modeller oluyor."

"Sistem güncellemesini 2015'in başında temel Xperia Z3 ve Xperia Z2 serilerinden başlayarak tüm modellerimize getirmeye başlayacağız. Yukarıda bahsettiğimiz tüm modeller bir şekilde Android 5.0 güncellemesini almış olacaklar."

Sony'nin bu büyük güncelleme konusunda oldukça heyecan duyduğu ve mobil cihazlarına yeni sürümü getirmek için aceleci davrandıkları biliniyor. Ayrıca Sony akıllı telefon ve tabletlerin Android 5.0 Lollipop ile kendi özelliklerinin de güncelleşeceği, bu yüzden firma içinde sıkı bir çalışma başladığı raporlandı.

Siz Android 5.0 Lollipop için heyecanlı mısınız? Görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Apple iMac 27 İnç Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Minecraft'ın Film Projesi Canlanıyor

YORUMLAR