Android 6.0 Marshmallow Duvar Kağıtları Yayınlandı, Hemen İndirin

Android 6.0 Marshmallow Duvar Kağıtları Yayınlandı, Hemen İndirin

Android M olarak bir süredir alıştığımız Google’ın yeni işletim sisteminin adı Android Marshmallow olarak resmiyet kazandı. Sisteme ait duvar kağıtları da yayınlandı.

Google’ın yeni Android işletim sisteminin sürümün 6.0 olacağını artık biliyoruz. Adının da Marshmallow olması zaten çoğu kullanıcı tarafından biliniyordu. Bu detayları sizinle Android M'nin Resmi Adı Belli Oldu: Marshmallow haberimzide paylaşmıştık.

Android Lollipop gibi Marshmallow’un da kendine has tasarımlarla hazırlanmış duvar kağıtları var. Bu duvar kağıtları hem modern çizgilerden sahip, hem de belirli derinliğe sahip kuş bakışı bazı manzaralardan oluşuyorlar. Eğer Lollipop’un duvar kağıtlarını sevdiyseniz bu duvar kağıtlarını da sevebileceğinizi düşünerek bunları bir araya toparladık.

Bu arada küçük bir hatırlatma yapmak istiyoruz, eğer Nexus bir cihaz sahibiyseniz OTA yoluyla Android 6.0 Marshmallow’un tamamlanmış sürümünü yükleyebilmeniz mümkün. Diğer kullanıcıların maalesef biraz beklemesi gerekecek. Biz de Android Marshmallow’u beklerken, biraz da vakit geçsin diye Marshmallow duvar kağıtlarını beğeninize sunmaya karar verdik.

Android M Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Android M Duyuruldu: İşte Gelen Yenilikler

Nexus 5 (2015) ve Android M Birlikte Çıkacaklar

YORUMLAR