Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi LG G4'e Geliyor

Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi LG G4'e Geliyor

Uzun süredir beklenen Google'ın yeni Android 6.0 Marshmallow güncellemesiyle ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor.

Bu ay içerisinde Sony, HTC ve Samsung gibi telefonların birçok modeline gelmesi beklenen Android 6.0 Marshmallow güncellemesi, LG G4 için de kendini gösterdi. İndirilebilir duruma gelmeden önce yeni güncelleme, operatörler üzerinden kullanıcılara açılacak. 

Android 6.0 Marshmallow LG G4'e ne zaman gelecek?

Önümüzdeki aylarda LG G4 için gelecek olan Android 6.0 Marshmallow güncellemesi, şimdiden Amerika'daki T-Mobile, Verizon ve Sprint gibi operatörlerde aktif durumda. Eğer siz de bu operatörlerin kapsamındaysanız, güncellemeyi Wi-Fi kullanmadan şimdiden edinebilirsiniz. Bunun dışında bir süre daha beklemeniz gerekiyor. Güncellemenin boyutunun da 970 MB olduğu da gelen bilgiler arasın da.

Güncellemenin telefonlara ne şekilde bir performans desteği sağladığı konusunda henüz kesin bilgiler yok. Özellikle beklenen bir güncelleme olduğu için, yaratacığı etkinin de bir hayli büyük olması bekleniyor. Güncellemeyi edindiğimiz anda sizlerle kendi görüşlerimizi de paylaşayacağız. Eğer siz de tam çıkışını yapmadan önce operatörlerden güncellemeyi edinirseniz, yorum olarak görüşlerinizi bizlere bildirmeyi de unutmayın.

2016'da Android Marshmallow Güncellemesi Alacak Samsung Telefonlar

Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Alacak LG Cihazlar Belli Oldu

Hangi Asus Telefonlar Android 6.0 Marshmallow Alacak? İşte Tam Liste 

YORUMLAR