Android 7.0 N'in Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Android 7.0 N'in Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Google'ın her yıl geliştiriciler için düzenlediği Google I/O etkinliğinin tarihi belli oldu. Bu etkinlik kapsamında Android 7.0'da tanıtılacak.

Google'ın en önemli etkinliklerinden birisi olan Google I/O etkinliğinin tarihi belli oldu. Google bu etkinlikte geliştirdiği teknolojilerini ve yeni Android sürümlerini kullanıcılarına sunuyor. Google tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, Google I/O etkinliği bu sene 18-20 Mayıs tarihleri arasında Amerika Mountain View'de yer yer alan Shoreline Tiyatrosu'nda düzenlenecek. Burası aynı zamanda Google I/O etkinliğinin ilk kez düzenlendiği yer olma özelliğini de taşıyor. Android'in son sürümü Android 7.0 N'de burada tanıtılacak.

Daha önce yayınladığımız haberlerde de olduğu gibi bildirimler üzerinde radikal değişikliklere gidecek olan Android 7.0 N, ilk olarak Google'ın Nexus cihazlarına gelecek. Nexus cihazlardan sonra ilk güncelleme alan Android One platformuna sahip General Mobile 4G ve GM 5 Plus gibi telefonlar güncellemeye sahip olacak. 

Google'ın I/O etkinliğinin biletleri 8 Mart tarihinde 900 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacak. Eğer Android 7.0'ı ilk görmek istiyorsanız bilet alabilirsiniz. Ancak, biletlerin ilk günden tükenebileceğini de söyleyelim. Öte yandan etkinlik sırasında Android Wear ve Android TV gibi pek çok yeniliğin de tanıtılacak olması bekleniyor.

Android 7.0 N Arayüzü Görüntüleri Sızdırıldı

Yeni Android Zararlısı Bulaştığı Cihazdaki Tüm Verileri Siliyor!

YORUMLAR