Android 7.0 Nougat Türkiye’ye 1 Eylül'de General Mobile GM 4G ile Geliyor

Android 7.0 Nougat Türkiye’ye 1 Eylül'de General Mobile GM 4G ile Geliyor

1 Eylüle kadar General Mobile GM 4G cihaz sahipleri Türkiye’de Android Nougat 7.0 kullanacak ilk şanslı tüketiciler olacaklar.

Android 7.0 Nougat Türkiye'ye Ne Zaman Gelecek

General Mobile GM 4G cihazlara Android 7.0 Nougat’ın 1 Eylül tarihine kadar geleceği açıklandı. Android kullanıcılarına onlarca yeni özellik sunan Android 7.0 Nougat özellikle bütün dünya dillerini barındıran ilk Android sürümü de olacak. Nougat tam 188 adet dil konuşacak.

Android 7.0 Nougat Özellikleri

Yeni Ayarlar menüsüyle de dikkat çeken Android 7.0 Nougat tüm bildirimlere uygulamalara girmeden görüntüleme özelliği de getiriyor.

Bunun yanı sıra uygulamalardan çıkmadan gelen iletilere cevap verebiliyorsunuz.

Ekranı boyutlandırarak isterseniz küçük, isterseniz de büyüterek kendinize göre şekillendirebiliyorsunuz.

Android 7.0 Nougat acil durumlarda ilgili kişilere güvenliğiniz ve sağlığınız için sizin kan grubunuz, kullandığınız ilaçlar gibi bilgileri de anında sağlayabiliyor.

General Mobile GM 4G Özellikleri

Her zaman son Android versiyonunu kullanma ayrıcalığı sunan çift SIM kart destekli General Mobile 4G, 5 inç Gorilla Glass 4 ile güçlendirilmiş HD çözünürlükte ekrana sahip. Cihaz ayrıca; Qualcomm’un 64-bit mimarili Snapdragon 8916 işlemcisi, 2GB bellek ve 16GB dahili depolama alanı (microSD kart desteğiyle genişletilebiliyor), 13MP çift LED flaşlı arka ve 5MP ön kamera ve günümüz tüm bağlantı teknolojilerini de destekliyor.

General Mobile GM 4G Kaç Para

General Mobile GM 4G’nin Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı 549.TL

İşte Türkiye'nin İlk Android One Telefonu General Mobile4G

Android 7.0 Nougat Çıktı ve Gönderilmeye Başlandı

YORUMLAR