Android Cihazınızın Hantal İnternet Tarayıcısından Sıkıldınız mı? APUS Browser'ı Deneyin

Android Cihazınızın Hantal İnternet Tarayıcısından Sıkıldınız mı? APUS Browser'ı Deneyin

Eğer mobil cihazınızda internet gezintisi yapmak için Android akıllı telefon veya tabletinizin varsayılan internet tarayıcısı ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa APUS Browser aradığınız internet tarayıcısı olabilir. APUS Browser hızlılık, kolay kullanım ve sadlik temel alınarak geliştirilmiş bir internet tarayıcısı. 1 MB'ın altında bir dosya boyutuna sahip olan APUS Browser bu boyutun içerisine kullanışlı özellikleri yerleştirmeyi başarıyor. Tarayıcı birçok tarayıcıda yer alan gereksiz özelliklerden arındırılmış bir yapıya sahip; bu da gezinti hızını artırıyor ve tarayıcının Android cihazınızı yormadan çalışmasını sağlıyor.

APUS Browser'da internette arama yapmak için pratik bir yöntem bulunmakta. Siz bir arama yaparken daha önceden gezinti yaptığınız veya sıkça ziyaret ettiğiniz siteler öneriler olarak karşınıza çıkıyor. Bunun yanında yoğun olarak ziyaret ettiğiniz siteler için de kendi kısayollarınızı yaratabiliyorsunuz.

Çok sekmeli gezinti yapabilmenize izin veren APUS Browser gizli gezinti özelliğine de sahip. Bu modu kullanarak ziyaret ettiğiniz internet sitelerinin kayıt altına alınmasını ve kişisel bilgilerinizin izniniz dışında toplanmasını engelleyebiliyorsunuz.

Eğer gece mobil cihazınız üzerinden internete göz atıyorsanız APUS Browser'ın gece modu göz sağlığınız açısından faydalı olmakta. Bu modda tarayıdaki renkler ters çevriliyor ve gözlerinizin daha az radyasyon alması sağlanıyor.

APUS Browser dahili indirme yöneticisi ile indirdiğiniz dosyalara erişmenizi daha kolay hale getiriyor. Varsayılan arama motorunuzu değiştirmenize, sesli arama yapmanıza, görselleri devre dışı bırakarak gezinti yapmanıza izin veren APUS Browser sahip olduğu oyun modu ile HTML5 tabanlı oyunları otomatik olarak tam ekran modunda oynamanızı mümkün kılıyor.

RAM'inizde düşük yük oluşturan APUS Browser ücretsiz olarak indirilebilmekte:

Hotspot Shield'dan Kendi Kendini İmha Eden Mesajlaşma Uygulaması

YORUMLAR