Android Emülatörü BlueStacks'in Mac Versiyonu Çıktı

Android Emülatörü BlueStacks'in Mac Versiyonu Çıktı

Başarılı Android emülatörü BlueStacks, Windows üzerinde popüler olup krallığını kurduktan sonra şimdi de Mac için yayınlandı. Uzun süredir beklenen program sayesinde artık Mac kullanıcıları da Android oyun ve uygulamalarını Mac'leri üzerinde açıp oynayabilecek.

 

Android telefon ve tabletlerinizin ufak ekranları yerine oynayacağınız Android oyun ve açacağınız Android uygulamalarını Mac üzerinde çalıştırmanızı sağlayan BlueStacks, 90 milyondan fazla kullanıcıya sahip durumda ve bu rakam programın Mac versiyonu ile birlikte daha da artacak.

Özellikle popüler Android oyunlarını oynamak için Windows üzerinde kullanılan BlueStacks artık Mac kullanıcılarını da hizmet edecek. Firma programın Mac versiyonunun Alfa sürümünü ilk olarak 2012 yılında çıkarmasına rağmen, Windows versiyon ile ilgili geliştirme ve iyileştirme çalıştırma çalışmalarını nedeniyle çıkışı bugüne kadar aksadı. Uzunca bir sürenin ardından Mac kullanıcılarının da yararlanabileceği BlueStacks, ücretsiz olarak indirilip kullanılabilir. Fakat tamamen ve sınırsız olarak ücretsiz kullanım için zaman zaman program tarafından önerilen Android uygulama ve oyunlarını kurduğunuz emülatör üzerine yüklemeniz gerekiyor.

Clash of Clans ve benzeri strateji oyunlarını büyük ekran üzerinde çok daha fazla keyifle oynama imkanı sunan BlueStacks'i Mac'lerinize indirmek için altta yer alan indirme bağlantısına tıklamanız yeterli.

YORUMLAR