Android İçin Dropbox Artık SD Kartları da Destekliyor

Android İçin Dropbox Artık SD Kartları da Destekliyor

Eğer telefonlarında SD hafıza kartlarını sıklıkla kullanan bir kullanıcıysanız Dropbox'ın Android uygulaması için duyurduğu yeni güncelleme çok hoşunuza gidecek. Dropbox'a gelen yeni SD kart destekleme özelliğiyle artık dosyalarınızı kolaylıkla kart üzerine de aktarabilirsiniz.

Özellikle telefonun hafızası dolduğunda işlem yapamayacak konuma gelen kullanıcılar için Dropbox dosyaları direkt olarak SD karta aktarma imkanı tanıyacak. Bu sayede daha verimli veri aktarımı yapabilir, boş alanlarınızı daha iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Yeni güncelleme kulanıcılara sınırlı telefon hafızasında ve yolculuk esnasında da kolaylık sağlayacak. İnternet olmayan bir ortamda dahili hafıza yerine SD kartı seçebilir, Dropbox dosyalarınızı rahatça kartınıza taşıyabilirsiniz. Bazı projeler için doğrudan SD kartları tercih eden kullanıcılar da telefonu bu sayede sadece birer okuyucu olarak kullanabilecekler.

Dropbox'ı Android cihazınıza kurmak ve son güncellemeyi denemek için sitemizin indirme aracını kullanabilir, güvenli ve hızlı bir indirme gerçekleştirebilirsiniz. Dropbox'ın son güncellemsi hakkında yorumlarınızı da paylaşmayı unutmayın.

İnanılmaz Gerçekçi Görünen Bu Yüz Aslında Tamamen Bilgisayar Ürünü

Microsoft Office'in Yeni Fikir Aktarıcısı Sway'le Tanışın

YORUMLAR