Android İçin Hürriyet Mobil Uygulaması Güncellendi

Android İçin Hürriyet Mobil Uygulaması Güncellendi

Hürriyet Mobil uygulaması, haber takibi yapmak isteyen kullanıcıların Android mobil cihazlarında kullanabilecekleri uygulamalardan bir tanesi olarak bir süredir Hürriyet Android adıyla varlığını sürdürüyordu. Ancak yayınlanan son versiyon ile büyük bir tasarım değişikliğinin yanında adında da değişikliğe gitti ve yeni bir uygulama olarak Hürriyet Mobil bizlere sunuldu.

Geçmişteki Android uygulamasından çok daha kolay kullanılabilen yeni uygulama, hem sade ve başarılı arayüzü, hem de kullanıcılara sunduğu kişiselleştirme seçenekleriyle oldukça dikkat çekici olmuş diyebiliriz.

Haberlerin okunması, listelenmesi, kategorilendirilmesi gibi pek çok noktada başarılı dokunuşlara sahip olan yeni uygulamada yorum yapma gibi kullanıcı etkileşimlerini arttıracak özellikler de yer alıyor. Lakin hala bazı içerik türlerinde web sitesine yönlendirmelerin olması ve native Android arabiriminin kullanılmaması zaman zaman rahatsız edici olabiliyor.

Herkesin kendi profilinin olması ve takipçilere sahip olunabilmesi sayesinde paylaştığınız haberleri dostlarınızın da görmesini sağlamanız mümkün. Facebook ya da Twitter gibi sosyal ağlardan beğendiğiniz içerikleri paylaşmak da yine uygulamanın sunduğu olanaklar arasında.

Her ne kadar çok devrimsel yenilikler barındıran bir uygulama olduğunu düşünmesem de, geçmişteki Hürriyet uygulamasının aksine kullanışlılığı ve hızı aynı anda sunabildiğini söyleyebilirim. Yeni ve etkili bir haber takibi imkanı arayanlar göz atmadan geçmesinler.

Spartan Web Tarayıcısı Internet Explorer'ın Yerini Alacak

YORUMLAR