Android İçin Oyun Paketi Kampanyası

Handheld Hero Android oyun paketi sayesinde toplam ücreti 30 TL üzerinde bir miktara denk gelen oyunları, 5 TL gibi bir tutar bağış yaparak satın alabilirsiniz.

Android İçin Oyun Paketi Kampanyası

Android telefon ve tablet sahiplerinin, Android'den memnun olmasının en büyük nedenlerinden bir tanesi istedikleri çoğu uygulamaya ücretsiz olarak erişebiliyor olmasıdır. Fakat göz ardı edemeyeceğimiz pek çok ücretli uygulama ve oyunda uygulama marketi üzerinde bulunuyor. Ücretli uygulamaların alternatiflerini ücretsiz olarak bulabilirsiniz fakat oyunlar için bu geçerli değil. Android oyunseverlere müjdemizi verelim o zaman. Handheld oyun paketi sayesinde istediğiniz kadar ödeyerek toplamda 7 Android oyunu satın alabiliyorsunuz. Üstelik ödeyeceğiniz ücretin hangi hayır kurumlarına bağışlanacağını da seçebiliyorsunuz.

''Handheld Hero Android Gamer Bundle'' olarak hazırlanan kampanya son zamanlarda sık sık karşılaştığımız bağış usulü ile satın alabileceğiniz oyun paketlerinden bir tanesi. Pakette bulunan oyunlar:

Oyunların uygulama marketi üzerindeki sayfalarına yukarıdaki isimlerine tıklayarak erişebilirsiniz. Listedeki tüm oyunlar ücretlidir ve hepsini teker teker satın almak isterseniz ödemeniz gereken tutar 30 TL civarındadır. Fakat bağış amaçlı hazırlanan bu paket ile ortalama bağış miktarını geçtiğini taktirde tüm oyunları satın alabiliyorsunuz. Şuanki ortalam bağış oranı 2.72 $ yani yaklaşık 5.5 TL civarındadır. Fakat dilerseniz daha düşük bir bağış yaparak Syder Arcade HD ve Incredipede oyunlarını alabiliyorsunuz.

Ücretli oyunları çok düşük fiyatlar ile almanın yanında istediğiniz kurumlara bağış yapmanın da mutluluğunu yaşayabileceğiniz güzel bir kampanya olan ''Handheld Hero Android Gamer Bundle''ı kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Android İçin En İyi Sonsuz Koşu Oyunları

YORUMLAR