Android İçin Twitter 5.0 Geliyor

Android İçin Twitter 5.0 Geliyor

Twitter'ın son dönemlerde mobil arayüzüne giderek daha fazla önem vermeye başladığı ve yaptığı büyük güncellemeler neticesinde kullanıcılar için çok daha iyi bir Twitter deneyimi sunduğu ortada. Şimdi ise Twitter Android sürümünün 5.0 versiyonunun yolda olduğu ortaya çıktı ve her ne kadar sadece bazı seçilmiş beta kullanıcılarına açık olsa da bir ekran görüntüsü internete düştü.

Güncellemede görebileceğiniz gibi yepyeni bir Twitter arayüzü bizleri bekliyor ve Android Jelly Bean ile birlikte gelen yan açılır menü Twitter için de geçerli hale geliyor. Zaten uzun süredir yeni uygulamalar bu menüyü destekleyecek şekilde hazırlanıyorlardı ve Twitter da böylece en son gelişmeleri kaçırmamış hale geldi.

Ayrıca resim ve videoları görüntülemek için daha estetik bir yöntem uygulanmış. Şimdilik yeni sürümün performansı konusunda bir bilgi mevcut değil ve maalesef apk dosyasına da erişilemiyor. Google Play'e gelecek güncellemeyi kaçırmamak için Twitter'ı Android cihazınıza yüklemeyi unutmayın. Benzer bir güncellemenin iOS için de gelmesi bekleniyor.

Vodafone Almanya hacklendi

YORUMLAR