Android İçin WeTransfer Uygulaması Yayınlandı

Android İçin WeTransfer Uygulaması Yayınlandı

Son yıllarda dosya paylaşma programlarının, web servislerinin ve mobil uygulamalarının oldukça yaratıcı bir hal aldıklarını belirtmek gerek. Bunun yanında bulut depolama servislerinin kullanımında da bir patlama olduğu gerçek. Zira hızlanan ve sınırsız hale gelen internet bağlantılarının oluşturulmasıyla birlikte kullanıcılar tüm işlemlerini internet üzerinden gerçekleştirmeyi çok daha uygun buluyorlar.

WeTransfer ise bir süredir kullanıcılar tarafından video ve fotoğraf göndermek için kullanılan servisler arasında yer alıyordu fakat maalesef uygulamanın sadece iOS ve Web sürümüne erişmek mümkündü. Şirketin bugün çıkardığı Android uygulaması ise Android cihaz sahiplerinin hoşuna gidecektir.

Artık 10 GB'lık dosya boyutuna kadar fotoğraf ve videolarınızı arkadaşlarınızla en kolay yoldan paylaşabiliyor ve e-posta adreslerine otomatik olarak bildirimler gitmesini sağlayabiliyorsunuz. Uygulamanın kolay kullanılır ve anlaşılır bir şekilde hazırlanmış olması yeni başlayanların bile bir kaç dakika içerisinde alışmalarını sağlayacaktır.

Tek parmakla kullanımı mümkün kılan ancak iki parmak ve hatta üç parmak basımlarına bile imkan tanıyan uygulama, böylece çeşitli kısayol ve özelliklerin çoklu dokunuşlarla gerçekleştirilmesine imkan tanıyor. Uygulamayı sık sık çeşitli kişilere resim ve videolar göndermek zorunda olanların kesinlikle denemesi gerektiğini düşünüyorum.

Aşağıdaki bağlantıları kullanarak çok kolay bir şekilde cihazlarınıza indirebilirsiniz.

En absürt Android oyunları!

YORUMLAR