Android O Beta Yayınlandı, İndirin!

Android O Beta Yayınlandı, İndirin!

Google, Android O beta programını resmi olarak başlattı. Geçtiğimiz seneki Android N beta programı gibi destekleyen cihazlara sahip kullanıcılar Android O’nun kararlı, final sürümü çıkana dek en yeni özellikleri herkesten öne deneyimleme şansı bulacaklar.

Beklendiği üzere Google, Kaliforniya’da düzenlediği geliştiriciler konferansı I/O 2017’de Android O beta programını başlattı. Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus Player, Pixel C, Google Pixel ve Pixel XL modellerini kullanan kişiler https://www.google.com/android/beta adresine giderek “Enroll Device” seçeneğiyle Android O beta programına kolaylıkla katılabiliyor. Beta sürümlerin sorunsuzca alınabilmesi (indirilebilmesi) çin Ayarlar – Hesap - Google bölümündeki Google hesabının beta sayfasında programa katılma aşamasında çıkan Google hesabının aynı olması gerekiyor.

Resim içinde resim, bilidirim noktaları, performans ve pil (batarya) ömrü için optimizasyonlar, geliştirilmiş otomatik form doldurma ve daha nice heyecan verici özellikle gelen Android O’nun bu yaz sonuna doğru çıkış yapması bekleniyor.

Android GO, Düşük Seviye Akıllı Telefonlara Güç Verecek

YORUMLAR