Android Telefonların Güvenliği Comodo Savungan'a Emanet

Android Telefonların Güvenliği Comodo Savungan'a Emanet

Comodo, Android işletim sistemi kullanan telefonlara yönelik saldırıları önlemek için Comodo Savungan’ı çıkardı.

Comodo Savungan, Android işletim sistemine sahip akıllı cihazları saniyeler içerisinde hızla tarayabiliyor. Senkronize koruma algoritması sayesinde yüklenen tüm uygulamalarda bulunabilmesi muhtemel zararlı yazılımları anında tespit ediyor. Comodo Savungan, bulut destekli tarama özelliği ve en güncel antivirüs veri tabanı sayesinde sadece mevcut olanlara değil yeni tehditlere karşı da hazırlıklı ve tam koruma sağlayabiliyor.

Comodo Savungan’ı benzerlerinden ayıran en önemli özelliği ise kendi antivirüs motoruna sahip olmasından kaynaklanıyor. Kendi teknolojisini üreten Comodo, yeni güvenlik uygulaması Savungan’ı tasarladığı antivirüs motoru ile destekliyor.

Comodo Savungan, şirketin Türkiye’deki Ar-Ge merkezinde, tamamı Türk mühendis ve tasarımcılardan oluşan büyük bir ekip tarafından geliştirildi.  Comodo Savungan, akıllı telefonlara yönelik tehditleri önlemede yüzde 99,73’lük bir başarı oranına sahip. Bu başarı oranıyla Comodo Savungan, mobil güvenlik uygulamalarına yönelik puanlama sisteminde 13 üzerinden 12,5 puan alarak en iyilerden biri olduğunu kanıtladı.

Aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla Comodo Savungan'ı Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınız üzerine indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Comodo Firewall ile Program Engelleme Nasıl Yapılır?

Comodo AntiVirus Kurulumu ve Program İçi Görüntüleri

YORUMLAR