Android'in Popüler Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Camera51, Nihayet iOS'ta

Android'in Popüler Fotoğraf Düzenleme Uygulaması Camera51, Nihayet iOS'ta

Fotoğraf düzenleme ve kamera uygulamaları, akıllı telefon sahipleri arasında epey popüler. Özellikle Instagram gibi fotoğraf paylaşım platformlarını sıkça kullanan kişiler, gönderilerini daha ilgi çekici bir hale getirmek için bu kategoride yer alan uygulamalara başvuruyorlar.

Bu alanın popüler isimlerinden olan Camera51, bir sürelik bekleyişin ardından nihayet iOS cihazlara da geldi. Android cephesinde bir süredir boy gösteren Camera51'in iOS platformuna da gelmesi, kullanıcılar arasında epey memnuniyet yarattı. Peki bu uygulamayı bu kadar özel kılan ne?

Öncelikle Camera51 son derece pratik bir kullanım karakterine sahip. Buna rağmen kaliteden asla ödün vermiyor ve kullanıcıların göz alıcı çalışmalara imza atmalarını sağlıyor. Birçok kişi güzel fotoğraf çekebilmek için karmaşık teknik bilgilere ve gelişmiş araçlara sahip olmayı bir zorunluluk olarak görüyor. Camera51'in yapımcıları bu durumun aslında düşünüldüğü gibi olmadığını ve aslında basit araçlarla dahi profesyonele yakın işler çıkartılabileceğini gösteriyorlar.

Camera51'in tanıtım videosuna bir göz atarak uygulamanın sunduğu özellikleri daha yakından tanıyabiliriz.

Programı mobil cihazlarınıza indirebilmek için aşağıda yer verdiğimiz bağlantıları kullanabilirsiniz.

Google, Renk Körlerine Özel Chrome Eklentisini Çıkardı

YORUMLAR