Android'in Resmi Instagram Hesabı Açıldı

Android'in Resmi Instagram Hesabı Açıldı

Büyük teknoloji şirketleri için sosyal medya hesaplarını kullanmak önemli bir gereklilik haline geldi. Özellikle milyonlarca kullanıcıyı ilgilendiren Android gibi bir işletim sistemini ne zaman göreceğiz diye meraklanmaya başlamıştık. Google nihayet uzun sürelik bekleyişe son verdi ve Android'in resmi Instagram sayfasını açtı. Hatta birbirinden tatlı paylaşımlarına da başladı. 

Dünyanın değiştiğini durmadan yineliyoruz ama bunun sebebi tamamen farkındalık oluşturmak. Sosyal medya platformlarının iletişim ve pazarlama amacıyla kullanıldığını artık hepimiz biliyoruz. Büyük kitlelere seslenmenin en iyi yolu olan bu platformlara son olarak Android'de katıldı. Tahmin edebileceğiniz gibi Android'in resmi Instagram hesabının kullanıcılarına ilk mesajı "Merhaba, biz de burdayız." oldu. Baktığımızda ilk 6 gönderi de temel tanıtım mesajlarını içeriyor. Android'in maskotu kullanılarak oluşturulan gönderilerde, yeni çıkan Pixel telefon, Pixel C tablet, Android Wear, Android Auto ve Android Pay hizmetlerini görüyoruz. Android sürümlerinin adını taşıyan şekerler eşliğinde paylaşıldığını da unutmayalım.

Google'ın genel olarak işletim sistemi ve yeni donanım ürünlerini tanıtmak için Android'in resmi Instagram sayfasını açtığını düşünüyoruz. Dilerseniz bu sayfayı ziyaret ederek Android'in Instagram hesabına ulaşabilirsiniz.

Instagram’da Vitrin Dolaşarak Alışveriş Devri Başlıyor

Instagram Hikayelere Link ve Etiketler Eklenerek Daha Fazla İçerik Takip Edilebilecek

Instagram'a Canlı Yayın Özelliği Geliyor!


YORUMLAR