Angry Birds 2 Yayınlandı: Kalleş Domuzları Harcama Vakti Geldi!

Angry Birds 2 Yayınlandı: Kalleş Domuzları Harcama Vakti Geldi!

Angry Birds serisi uzun yıllardır severek takip ettiğimiz oyun serileri arasında yer alıyor ve mobil cihazlarda güzel bir sapanlı bulmaca deneyimini bizlere getiriyor. Ancak Rovio, uzun bir süredir kızgın kuşlarımızı farklı oyun konseptleri içerisinde denemeye çalışıyordu ve bu yeni konseptli oyunlar maalesef esas Angry Birds formatı karşısında pek de tutunmayı başaramadılar. Dolayısıyla şirket bu defa eski, klasik ve heyecanlı formatı yeniliklerle karşımıza çıkarmayı başardı ve Angry Birds 2'yi bizlere sundu.

Geçmiş Angry Birds oyunlarından biraz daha farklı olarak bu oyunda hangi kuşu hangi sırayla kullanacağımızı seçebiliyor, kazandığımız çeşitli büyüleri kullanarak domuzların üstesinden gelebiliyoruz. Fakat çeşitli boss savaşları Angry Birds 2'nin zorluğunu biraz daha katlıyor diyebilirim. Bu bossları öldürmek normal domuzları öldürmek kadar kolay değil ve bu nedenle daha yaratıcı bir şekilde devam etmek gerekebiliyor.

Oyun bu haberi yazdığımız sıralarda sadece Android için yayınlanmıştı ancak gelecek saatlerde iOS için yayınlanmasıyla birlikte sizlere onun indirme bağlantısını da haberimizi güncelleyerek sunacağız. Şimdilik Angry Birds 2 Android'i indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. (Bir kaç saat içerisinde oyunun iOS versiyonu da yayınlandı ve haberimize eklendi).

Elbette oyun için oldukça güzel bir tanıtım fragmanı da yayınlandı. Aşağıdaki videodan yeni oyuna dair ilk bakışı görebilirsiniz.

Angry Birds 2'nin grafik ve ses öğelerinin ilk yayınlanan orijinal Angry Birds oyunuyla büyük bir benzerlik göstermesine karşın daha yüksek bir kalite barındırması, yeni oyunun da heyecanından bir şey kaybetmemesini sağlıyor. Zira oyunu oynarken yaptığımız yıkım esnasında bizleri bir görsel şölen bekliyor.

Angry Birds 2'yi bir an önce oynamaya başlamayanların çok şey kaçırdıklarını da yeniden belirtelim!

Angry Birds 2 Bilgisayarda Nasıl Oynanır

YORUMLAR