Angry Birds Artık Facebook Zaman Tüneli'nden Oynanabiliyor

Angry Birds Artık Facebook Zaman Tüneli'nden Oynanabiliyor

Angry Birds hayranı iseniz bu haber sizi çok sevindirecektir. Rovio, Angry Birds hayranlarını sevindirecek haberler verdi. Bunlardan en önemlisi Facebook Zaman Tünelinde artık oyunu oynayabileceksiniz. Oyunun flash versiyonunu Facebook üzerinden oynayabilir, oynayan arkadaşlarınızı görebilir, onlar ile yarışabilir, her bölümün sonunda isterseniz skorunuzu Zaman Tünelinde yayınlayabilir aynı zamanda arkadaşlarınızda sizin sayfanızdan aynı bölümü oynamalarını sağlayabilirsiniz. Eğer isterseniz size sunulan tek satır kodu sitenize ekleyerek ziyaretçilerinizde sizinle yarışmasını sağlayabilirsiniz. Yazının devamında sizin için seçtiğimiz Angry Birds bölümünü oynayabilirsiniz.

Angry Birds oynayabilmemiz için Facebook uygulamasına izin vermemiz gerekiyor. Kısa bir izin işleminden sonra Angry Birds oynaya başlayabiliriz. Her bölümün sonunda puanınız, paylaş ve embed kodu al butonları göreceksiniz. Paylaş butonu sayesinde Facebook Zaman Tünelinizde o an oynadığınız oyunu paylaşabilirsiniz. Embed kodu ile websitenizin istediğiniz yerine Angry Birds oyununu ekleyebilirsiniz.

Angry Birds oyunu tüm platformlarda oynanabiliyor. Aşağıdaki bağlantılardan Windows, iOS ve Android işletim sistemileri için hazırlanmış versiyonlarını indirebilirsiniz.

YORUMLAR