Angry Birds Evolution Çıktı, Hemen İndirin!

Angry Birds Evolution Çıktı, Hemen İndirin!

Rovio, bir süre önce bölge kısıtlamalı olarak yayınladığı Angry Birds Evolution'ı resmi olarak tüm dünyada indirmeye açtı.

Yeni Angry Birds oyunu Angry Birds Evolution, ilk aşamada sadece iOS platformu için belli ülkelerde indirmeye açılmıştı ve bu ülkeler arasında Türkiye bulunmuyordu. Oyunun Android sürümü ise ortalıkta yoktu. Nihayet oyunun bölge kısıtlaması kaldırılarak Android sürümü de oyuncuların beğenisine sunuldu.

Angry Birds Evolution, klasik Angry Birds oyunlarından farklı bir yapıya sahip. Bir rol yapma oyuun şeklinde tasarlanmış oyunda kızgın kuşlarımızın yumurtalarını hain domuzlara karşı savunmalarına yardımcı oluyoruz. Kuş Adası'na akın eden hain domuzları durdurabilmek için farklı kızgın kuşları bir araya toplayarak kahraman takımımızı kuruyor ve sonrasında savaş alanlarına çıkarak domuzlarla çarpışıyoruz.

Angry Birds Evolution içinde 100'den fazla kahraman seçeneğine sahibiz. Bu kahramanlardan bazıları kolayca bulunabilirken, bazıları nadir bulunan kahramanlar. Yani kahraman takımınızı güçlendirmek için bir süre çabalamanız gerekecek. Ayrıca oyunda sahip olduğunuz kahramanları da geliştirebilmektesiniz.

Oyunu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi PvP savaşlarında diğer oyuncuların takımlarına karşı mücadele edebilmeniz münkün. Oyunu bu bağlantıları kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Angry Birds Yeniden Beyaz Perde Üzerinden Sevenleriyle Buluşacak

YORUMLAR