Angry Birds Friends Oyunu 2 Mayıs'ta Android'e ve iOS'a Geliyor

Angry Birds Friends Oyunu 2 Mayıs'ta Android'e ve iOS'a Geliyor

Rovio tarafından yapılan bir açıklamayla birlikte zaten uzun bir süredir bilinen ancak tam olarak ne zaman gerçekleşeceği belli olmayan bazı Rovio Facebook oyunlarının mobile gelme tarihleri kesinleşti.

Angry Birds isimli popüler oyunla birlikte adını tanıdığımız ve yükselişine şahit olduğumuz Rovio, Facebook oyunları arasında yer alan Angry Birds Friends isimli oyunu 2 Mayıs yani yarından itibaren iOS ve Android işletim sistemlerinde de oynanabilir kılacak. iOS için 99 cent gibi bir etiket ücretine sahip olacak oyunun Android için ücretsiz olacak sunulacağı ancak bu ücretsiz sürümde de reklamların bulunacağı belirtildi.

Her ne kadar mobile taşınsa da Angry Birds Friends oyunu yine arkadaşlarla ve Facebook hesabıyla etkileşimli olarak oynanabilecek. Haftalık turnuvalarda ve elde edilen puanlarda bu etkileşim zirveye ulaşacak.

Şu ana kadar Facebook üzerinden milyonlarca kullanıcının oynadığı oyunun mobil dünyaya açılmasıyla birlikte oynayan kitle sayısının hızlı bir şekilde artması bekleniyor. Özellikle de Facebook üzerinden bu oyunu oynayanların artık nerede olurlarsa olsunlar söz konusu oyuna ulaşabilmeleri onlar için büyük bir sevinç kaynağı.

HTC One Avea'da 1.999 TL'den Satışa Sunuldu

YORUMLAR