Angry Birds Goal! Futbol Oyunu Çıktı!

Angry Birds Goal! Futbol Oyunu Çıktı!

Angry Birds serisinin yaratıcısı Rovio yeni mobil oyunu Angry Birds Goal!iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler ile Android cihazlar için oyun severlerin beğenisine sundu. Ücretsiz bir futbol oyunu olarak ortaya çıkan Angry Birds Goal! ilk aşamada bölge kısıtlamalı olarak indirmeye açıldı. Oyun şu an için sadece Hollanda üzerinden indirilebiliyor. Fakat uygulanan bu bölge kısıtlamasını aşabilmek için alternatif yöntemler mevcut. Bu yöntemlerden bu yazılarımızda bahsetmiştik:

iPhone ve iPad'de Bölge Kısıtlaması Olan Oyun ve Uygulamalar Nasıl İndirilir

Google Play Ülke Değiştirme Nasıl Yapılır?

Angry Birds Goal! temel olarak klasik Angry Birds kahramanlarını New Star Soccer formülüyle birleştiren bir mobil futbol oyunu. Oyunda Bird Island adlı adaya konuk oluyoruz ve bu adada küme düşme tehlikesiyle karşı karşıya olan Mighty Feathers adlı futbol takımını canlandırmaya ve eski günlerine döndürerek küme düşmekten kurtarmaya çalışıyoruz. Takımın yeni transferi olarak bir yıldız olduğumuzu kanıtlamamız gerekmekte. Bu iş için doğru paslar ve doğru şutlar atmalı, pas alabileceğimiz boş alanlara koşmalı ve rakiplerimizi çalımlamalıyız.

Taktiksel bir oynanışa sahip olan Angry Birds Goal!'de oyuncular maçları kazandıkça yıldız oyuncularını geliştirebiliyorlar ve kariyer basamaklarını tırmanabiliyorlar. Ayrıca oyun içine mini oyunlar da serpiştirilmiş.

Angry Birds Action! Artık Tüm Dünyada Oynanabiliyor!

YORUMLAR