Angry Birds Heikki: Kızgın Kuşlar Yarış Pistine İndi

Angry Birds Heikki: Kızgın Kuşlar Yarış Pistine İndi

Rovio, Angry Birds serisine Heiki versiyonu ile devam ediyor. Formula 1 temalı yeni seride ünlü yarış pilotu Heiki Kovalainen ile beraber yarış pistlerinin tozunu atabilirsiniz.  12 etaptan oluşan oyunda özel etaplarda yer alıyor. Bu etaplarda size yardımcı olabilmesi için Heiki Kovalainen Facebook sayfasından sunduğu promosyon kodları sunuluyor. Keskin nişancıysanız ve kendinize güveniyorsanız, Heiki'nin rekorunu kırıp, Top 50 listesine adınızı yazdırabilirsiniz.

Angry Birds Heiki web üzerinden oynayabileceğiniz bir oyun. 12 etaptan oluşmakta. heiki.angrybirds.com üzerinden kayıt olarak oyunu oynamaya başlıyorsunuz. Şimdilik sadece Silverstone pistinde oyunu oynayabileceğinizi belirtelim. Diğer etaplar ise verilen tarihlerde aktif olacak ve Formula 1 pilotu ile Angry Birds serüveni heyecanını kaybetmeden devam edecek.

Ayrıca Heiki Kovalainen Facebook Sayfasından kayıt olarak alacağınız Power Code ile size kask takmış bir kızgın kuş paketi veriliyor. Aldığınız kodu oyunda ilgili alana girmeniz yeterli. Bu sayede daha çok zarar vererek puanınızı yükseltebilirsiniz. Adınızı en iyi 50 içine yazdırabilirsiniz.

YORUMLAR