Angry Birds'ü Artık Arkadaşlarınızla Oynayabileceksiniz

Angry Birds'ü Artık Arkadaşlarınızla Oynayabileceksiniz

Angry Birds serisinin sekizinci oyunu olan ve dünya genelinde 130 milyon indirmeye ulaşmayı başaran Angry Birds Go!, Rovio’nun en sık güncellediği oyunları arasında. Piggy Island’ın renkli dünyasında geçen, kuş ve domuzların go kart yarışı heyecanını yansıtan yapıma son gelen güncelleme sayesinde farklı cihazlar üzerinden iki kullanıcı birbiriyle kıyasıya yarışmanın keyfini sürebiliyor.

Rovio’nun 2013 yılında iOS, Android ve Windows Phone kullanıcılarına eş zamanlı olarak sunduğu farklı oynanış stili ile dikkat çeken Angry Birds Go! oyununa parti modunda oynama seçeneği geldi. Bu seçenek sayesinde yakınınızda duran Angry Birds çılgını bir arkadaşınızı oyuna davet edebiliyor ve onunla go kart heyecanının keyfini sürebiliyorsunuz. Bunun için aynı kablosuz ağ (Wi-Fi) üzerinden bağlı olmanız yeterli oluyor. Şu an için birebir oynamalarda geçerli olan parti modunun ilerleyen güncellemelerle birden fazla oyuncuya açılması yani parti modunu tam olarak yaşatması bekleniyor. Unutmadan oyunun iOS ve Android sürümünde bu özelliğin kullanılabilir olduğunu Windows Phone kullanıcılarının yeni güncellemeyi beklemesi gerektiğini hatırlatalım.

İki kişinin aynı cihaz üzerinden aynı zamanda ve aynı mekanda oynamasına izin veren ilk Angry Birds oyunu olma özelliğini kazanan Angry Birds Go! oyununda Piggy Island’ın büyüleyici dünyasında geçiyor ve kızgın kuşlarla acımasız domuzların go kart yarışlarına konuk oluyoruz. Red, Chuck, Terence, Stella, King Ping, Moustache Ping gibi Angry Birds’ün ikonik kahramanlarıyla direksiyon başına geçtiğimiz oyunda 5 farklı oyun modu yer alıyor. Şimdi arkadaşlarınızla bu heyecanı yaşamak için Angry Birds Go! oyununun son sürümünü aşağıdaki bağlantılardan iOS ve Android cihazınıza indirin:

  • Angry Birds Go! parti modu tanıtım videosu:

Rovio'nun Yeni Oyunu Jolly Jam Yayınlandı

YORUMLAR