Angry Birds'ün Tüm Serisi Windows Phone İçin Ücretsiz Hale Getirildi!

Angry Birds'ün Tüm Serisi Windows Phone İçin Ücretsiz Hale Getirildi!

Microsoft tarafından geliştirilen mobil işletim sistemi Windows Phone kullanıcıları için güzel bir haberimiz var. Angry Birds'ün geliştiricisi Rovio firması Windows Phone için popüler kuşlu oyununun tüm serisini ücretsiz olarak kullanıma açtı.

Angry Birds birçok mobil platformda bulunan ve farklı serilerden oluşan güzel bir beceri oyunu. Milyonlarca kez indirilen ve on binlerce 5 yıldız alan bu güzel oyun artık Windows Phone kullanıcılarına çok ayrıcalıklı bir hale getirildi. Ravio firması yaklaşık 9 adet Andgry Birds serisini bedava dağıtacak. Tüm Windows Phone kullanıcıları hiç bir ek ücret ödemeden bu oyunları indirip rahatlıkla oynayabilir.

İndirime giren oyunlar Angry Birds, Angry Birds Rio, Angry Birds Seasons, Angry Birds Space, Angry Birds Star Wars, Angry Birds Star Wars 2, Angry Birds Go, Angry Birds Epic ve Bad Piggies olarak sıralanıyor. Bu oyunların ücretsiz olarak ne kadar süre daha kullanımda kalacağı konusunda henüz bir bilgi paylaşılmadı. Fakat kısa süre sonra tekrar ücretli hale gelebilme ihtimalinden dolayı hemen hepsini indirip arşiv yapmanızda fayda var. Sizi uğraştırmamak için oyunları kolaylıkla indirebileceğiniz linkleri aşağıya ekledik ve sizler bu linkleri kullanarak hızlı ve güvenli bir şekilde Angry Birds serisini indirip keyifle oynayabilirsiniz. 

Angry Birds

Angry Birds Rio

Angry Birds Space

Angry Birds Star Wars 2

Angry Birds Go

Angry Birds Epic

Angry Birds Seasons

Angry Birds Star Wars

Bad Piggies

Angry Birds Transformers Android'e de Geldi

YORUMLAR