Bu Uygulama Fotoğrafları Animasyon Karakterine Dönüştürüyor

Animasyon karakterine dönüştüren Voila AI Artist nedir?  Voila AI Artist indirmek için okumaya devam edin.

Fotoğrafı animasyon karakterine dönüştüren uygulama sosyal medyada viral haline geldi. Voila AI Artist isimli Android ve iOS için sunulan fotoğraf uygulaması, saniyeler içerisinde Disney veya Pixar tarzı bir animasyon elde etmenize izin veriyor. Voila AI Artist indirmek için okumaya devam edin.

Son birkaç gündür sosyal medyada gezindiyseniz, muhtemelen çizgi film tarzı resimler görmüşsünüzdür. Şu anda akıllı telefon kullanıcıları arasında popüler hale gelen Voila AI Artist uygulaması, film rulosundan seçtiğiniz bir görüntüyü 2D veya 3D animasyon karakterine çeviriyor.

Uygulama içerisinde kendinizi Disney ve Pixar tarzı karakterlere benzetmek için çizgi film çizimleri bulunuyor. Hem iOS hem de Android'de bulunan bu uygulamadaki diğer seçenekler, kendinizin bir karikatürünü ve aynı zamanda resminizin eskimiş bir tablo gibi görünen versiyonunu oluşturmanıza olanak tanıyor.

Animasyon karakterine dönüştüren Voila AI Artist nedir?

Voilà AI Artist Cartoon Photo uygulaması Wemagine.AI tarafından piyasaya sürüldü. Popüler mobil uygulamanın hem ücretsiz sürümü hem de filigran kaldıran abonelik katmanı ve daha hızlı yükleme gibi avantajlar sunan ücretli sürümü bulunuyor.

Wemagine.AI'ın web sayfasına göre, fotoğraf düzenleme uygulamasının arkasındaki ekip, insanın yaratıcılığını ve yapay zeka yeteneklerini birleştirme konusunda tutkulu iki kurucu, bir yaratıcı yönetmen, bir yaratıcı ve bir geliştiriciden oluşuyor. Uygulama hakkında sunulan açıklama şu şekilde:

"İlk uygulamamız Voila AI Artist, fotoğraflarınızı Rönesans dönemi tabloları, Pixar'dan ilham alan animasyonlar, elle çizilmiş karikatürler ve daha fazla eğlenceli şaheserlere dönüştürmek için geliştirildi."

Bu arada tweet'lerden, uygulama yapımcısı tarafından paylaşılanlar da dahil olmak üzere, Voila AI uygulamasının bazı eğlenceli örneklerine göz atabilirsiniz. Sex and the City karakterlerinin karikatür tarzı versiyonlarından yeni Disney+ Marvel serisinin yıldızı Loki'nin çizgi film versiyonuna kadar farklı tasarımlar bulunuyor.

Arada sırada viral hale gelen bu tür fotoğraf uygulamaların oldukça eğlenceli ve karşı konulmaz bir yanı bulunuyor. FaceApp gibi yaşlanma uygulamaları da dahil olmak üzere son dönemde farklı farklı fotoğraf uygulamaları gördük ve birçoğu kısa sürede milyonlarca kullanıcıya ulaştı.  

Voila AI Artist Android ve Voila AI Artist iOS telefonlarınıza indirmek isterseniz hemen aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz.

Çocukların İnternet Kullanımı: Son 2 Yılda Neler Arattılar?
İNTERNET

Çocukların İnternet Kullanımı: Son 2 Yılda Neler Arattılar?

Yeni bir Kaspersky Safe Kids araştırmasında çocukların internet kullanımı hakkında bazı önemli ayrıntılar ortaya çıkarıldı.

YORUMLAR