Anlık Video Özelliği Facebook Messenger'a Geliyor

Anlık Video Özelliği Facebook Messenger'a Geliyor

Facebook Messenger, her geçen gün yeni özellikler kazanmaya devam ediyor. Sosyal medya devi Facebook'un mesajlaşma uygulaması olan bu hizmet, şimdi de Instant Video yani Anlık Video özelliğini bünyesine ekledi. Çevrenizdekilerle daha iyi iletişim kurmanıza olanak tanıyan Anlık Video, kişisel mesajlaşmalara yeni bir soluk getirecek. 

Son dönemlerde farketmişsinizdir, Facebook video konusunda önemli aşamalar kaydediyor. Önce Instagram'a Hikayeler bölümünü ekleyen, daha sonra dikey videoları Facebook uygulamalarında ön plana çıkaran şirket, şimdi de Anlık Video hizmetiyle Messenger'ı şahlandıracak. Mesajlaşan kişilerin bir tuşla kısa videolar çekerek birbirine video gönderebilmesini mümkün kılan özellik, internet bağlantısı olan her yerde kullanılabiliyor. 

Facebook Messenger Anlık Video Nasıl Kullanılır?

Öncelikle siz ve arkadaşlarınız Facebook Messenger'ın son sürümüne sahip olmalısınız. Daha sonra açık bir Messenger sohbetinde gerçek zamanlı video paylaşımı yapabilmek için sağ üst köşedeki "Video" simgesine dokunun. Daha sonra videolarınız anlık konuşma bölümüne düşecektir.  

Facebook Messenger'ın Android Sürümüne Instant Articles Desteği Geldi

Facebook Messenger'ın Aylık Aktif Kullanıcı Sayısı 1 Milyarı Geçti

YORUMLAR