Ant-Man and The Wasp'ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

Ant-Man and The Wasp'ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

Avengers: Infinity War ile sinematik evrenine boyut atlatan Marvel, bir başka süper kahraman filmi Ant-Man and Wasp'ın yeni fragmanını yayınladı. 

Marvel Sinematik Evreni'ne 2015 yılında adım atan ve seyirciler tarafından çok beğenilen Ant-Man, serinin ikinci halkası ile beyaz perdedeki yolculuğuna devam edecek.

Devam filminin başrollerinde bir kez daha Paul Rudd ve Evangelina Lilly ikisilini göreceğiz. Ayrıca ilk filmden hatırladığımız Michael Peña, Vanessa Ross ve Michael Douglas gibi isimler yerlerini korurken, Michael Pfeiffer, Laurence Fishburne, Walton Goggins, Randall Park ve Hannah John-Kamen'i Ant-Man and Wasp'ta ilk kez izleyeceğiz.

Yaklaşık üç ay önce yayınlanan ilk fragman, Marvel hayranlarını bir hayli heyecanlandırmıştı. Son olarak Captain America: Civil War'da gördüğümüz Scott Lang (Ant-Man), ortağı Hope (The Wasp) ile geçmişlerindeki sırları çözmek için Hank Pym'in karısı Janet Van Dyne'ı bulmaya çalışacak. Maceranın dibine vuracak ikili, bu süreçte kötü adamlara karşı birlikte mücadele verecek.

Anlayacağınız, hem iyi bir baba hem de süper kahraman olanın zorluklarıyla başa çıkmak zorunda kalan Scott Lang'in işi yine bir hayli zor görünüyor. Öte yandan Evangeline Lilly’nin canlandırdığı Hope karakteri de yeni bir kadın süper kahramana ev sahipliği yapmış olacak.  Orijinal Wasp Hank Pym'in kostümünü giyecek olan Hope, büyük bir sorumluluk üstlenecek.

Ant-Man and Wasp'ın yönetmen koltuğunda, ilk filmde olduğu gibi Peyton Reed oturuyor. Devam filminin başrollerinde olan Paul Rudd, Evangeline Lilly ve Michael Douglas'a; Michelle Pfeiffer, Judy Greer, Michael Peña, Laurence Fishburne gibi isimler eşlik edecek. 

Ant-Man and Wasp, ülkemizde 6 Temmuz 2018'de vizyona girecek. 

YORUMLAR