AnTuTu En İyi 10 Telefon Listesini Güncelledi! İşte Yeni Liste

antutu en iyi 10

Akıllı telefonların performanslarını ölçen AnTuTu, piyasaya çıkan yeni telefonlardan sonra en iyi 10 akıllı telefon listesini güncelledi. AnTuTu Ağustos 2018 en iyi telefon listesi büyük oranda beklendiği gibi oldu.

antutu en iyi 10 telefon listesi

Birçok telefon üreticisinin yaz aylarıyla birlikte yeni modellerini duyurmasının ardından ayrıntılı testlere girişen AnTuTu, resmi internet sitesi üzerinde yer alan en iyi telefonlar listesinde büyük bir güncellemeye gitti. Yeni çıkan modellerin çoğunu listeye ekleyen AnTuTu, böylece satın alabileceğiniz en iyi telefonları belirlemiş oldu.

Test uygulaması tarafından yapılan çalışmaların ardından Ağustos 2018 itibarıyla en iyi telefon Xiaomi Black Shark olarak gösterilirken, ikinci sıraya bir başka Çinli üretici olan Meizu oturdu. Yeni amiral gemisi Meizu 16 Plus ile ikinciliği alan şirket fiyat performans ürünü modelleriyle ne kadar güçlendiğini gösterirken, üçüncü sırada Smartisan Nut R1 yer aldı. Onu sırasıyla vivo NEX, Xiaomi Mi 8 Explorer ve the Oppo Find X izliyor. Listeye giriş yapan ikinci yeni model ise sekizinci sıradan listeye giriş yapan Galaxy Note9 oldu. Listedeki 10 telefonun tamamı Snapdragon 845 yonga seti kullanıyor. Telefonların performansları arasındaki ufak farklar ise yazılım optimizasyonu, sürücü güncellemeleri ve ısı yönetiminden kaynaklanıyor.

AnTuTu Ağustos 2018 en iyi telefon listesi

10- Mi MIX 2S

9- Mi 8

8- Samsung Galaxy Note 9

7- OnePlus 6

6- Oppo Find X

5- Xiaomi Mi 8 Explorer

4- vivo NEX S

3- Smartisan Nut R1

2- Meizu 16 Plus

1- Xiaomi Black Shark

YORUMLAR