Appear.in İle Hesap Açmadan Video Görüşmesi Yapın

Appear.in İle Hesap Açmadan Video Görüşmesi Yapın

Video konferans konuşmalarını ücretsiz hem de hesap açmadan yürütmek isterseniz Appear.in tam size göre. Bir kerelik görüşmelerde kullanıcı adı paylaşma derdine son!

Uzaktan toplantı yapmak çağımızın yaygınlaşan fakat hala sorun yaratan faaliyetlerden biri. Herkes birbirini tanıyor ve Skype kullanıyorsa sorun yok, fakat yeni tanıştığınız birine kullanıcı adınızı vermek, Skype hesabı olmayanların hesap edinmesini beklemek zaten verimsiz geçen toplantıları iyice çekilmez hale getiriyor. Çabucak toplanıp toplantıyı kısa tutmak isteyenlerin çok hoşuna gidecek bir uygulamayı tanıtmanın mutluluğu içindeyiz.

Appear.in bir video konferans uygulaması, fakat öyle basit ve kullanışlı ki benzerlerinden hemen ayrılıyor. Bu uygulamayı kullanmak için tek yapmanız gereken appear.in adresindeki anasayfaya bir oda ismi girerek toplantıya katılacaklara URL vermek.

Bir odada 8 kişiye kadar toplantı düzenleyebiliyorsunuz. iOS uygulaması bulunan, Internet Explorer, Firefox, Google Chrome ve Opera ile uyumlu çalışan ve herhangi bir eklenti gerektirmeyen uygulamayı Android'de de şimdilik tarayıcıdan çalıştırabiliyorsunuz. Hem görüntülü görüşme hem yazışma olanağı sağlayan bu zahmetsiz uygulamayı yapanların eline sağlık diyelim.

YouTube'a Yeni Özellikler Geliyor

iOS için Opera Mini Büyük Güncelleme Aldı

YORUMLAR