Apple 100 Milyondan Fazla iPod Touch Sattı

Apple 100 Milyondan Fazla iPod Touch Sattı

Apple, 2007 yılında ilk kez piyasaya sürdüğü iPod Touch'ın ilk versiyonunun raflardaki yerini almasından, günümüze  kadar geçen süre içerisinde toplamda 100 milyondan fazla satış rakamına ulaştığını doğruladı.

2007 yılında tanıtılan iPod Touch birçok kullanıcı için dikkat çekici bir evrim niteliğindeydi. iPhone'dan esinlenerek hazırlanan cihaz, iPhone'dan farklı olarak telefon özelliği taşımayan bir medya oynatıcı olarak kullanıcıların beğenisine sunulmuştu ve bir anda dünyanın en popüler medya oynatıcısı ünvanını eline almayı başarmıştı. Özellikle iPod Touch'ı diğer medya oynatıcılarından ayıran en büyük özelliği, kullanıcıların App Store aracılığıyla binlerce oyunun yüzlercesini cihaz üzerine indirerek oynayabiliyor olmalarıydı.

Apple ile görüşen yorumcu Jim Dalrymple yazısında "Apple ile yaptığımız görüşmelerde iPod Touch'ın piyasaya ilk çıktığı günden bu yana toplam 100 milyondan fazla satış rakamına ulaştığını öğrendim ve önümüzdeki günlerde iPod Touch'ın yeni bir modelinin piyasaya çıkacağı bilgilerini aldım." sözlerine yer verdi.

Görünen o ki iPod Touch satışları şimdiye kadar Apple'ın yüzünü yeterince güldürmüş durumda ve yeni piyasaya sürülen yeni iPod Touch modeliyle birlikte de eminim ki yine yüksek satış rakamları yakalanacaktır. Sonuç olarak iPod Touch artık birçok insan için bir klasik ve cihazın önceki sürümlerine sahip olan birçok kullanıcı yenisini almaya can atacaktır.

Google Takvim Uygulaması Artık Daha Renkli

YORUMLAR