Apple 2013 Tasarım Ödülleri Kazananlarını Açıkladı

Apple 2013 Tasarım Ödülleri Kazananlarını Açıkladı

Apple her yıl olduğu gibi bu yıl da WWDC etkinliğinde iOS ve MAC işletim sistemleri için oluşturulan uygulamaları tasarım, teknoloji ve inovasyon yönünden değerlendirmeye tabii tuttuğu Tasarım Ödülleri kazananlarını açıkladı. İşte Apple teknolojisini en iyi yansıtan uygulamalar.

Öğrenci yapımı uygulamaların da yer aldığı listede popüler not alma uygulaması Evernote, Yahoo'nun hava durumu uygulaması Yahoo Weather, Letterpress, Badlans, Finish, Mosaic.io ve daha pek çok kazanan uygulama var. İşte Apple teknolojisini kullanan yenilikçi, mükemmel tasarımı ile dikkat çeken uygulamalar:

Ryan Orbuch ve Michael Hansen adlı öğrenciler tarafından oluşturulan Finish uygulaması öğrencilerin erteleme davranışları sorununu çözmek için tasarlanmış bir görev yöneticisidir. Çok sayıda iOS teknolojisini kullanan uygulama sosyal medya siteleri ile entegre şekilde çalışıyor ve Retina ekranda oldukça güzel görünmesi de seçilmesinde önemli etken oluşturmuş. Finish uygulamasını 0.99 dolar karşılığında adresinden adresinden indirebilirsiniz.

Fotoğraf uygulaması olan Mosaic.io birden fazla cihazı tek ekrana bağlayarak fotoğrafları, dosyaları ve daha fazlasını paylaşmanızı sağlıyor.Mosaic.i uygulamasını ücretsiz olarak adresinden adresinden indirebilirsiniz.

Web için hepsi bir arada kod düzenleyici uygulaması olan Coda 2, geliştiricilere iOS cihazları için mobil düzenleyici, terminal, dosya yönetim servisi geliştirme imkanı sunuyor. MAC uygulaması olan Coda 2'yi adresinden adresinden indirebilirsiniz.

Ustaklıkla hazırlanmış bir balık tutma oyunu olan Ridiculous Fishing uygulaması fizik tabanlı oynanış sunması ve mizah içermesi ile Apple’ın dikkatini çekmiş. Uygulamayı 2.99 dolar karşılığında adresinden adresinden indirebilirsiniz.

WWF Together uzun adı World Wildlife Fund uygulaması ile dünyanın en ilginç hayvanlarının hikayeleri ve vahşi doğadaki yaşamları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz olarak adresinden dresinden indirebilirsiniz.

Kelime oyunu olan Letterpress uygulaması sade oyun arayüzü, basit hareketler, ince animasyonlar ve ölçülü ses tararımı ile Apple’un dikkatini çekmiş. Uygulamayı ücretsiz olarak adresinden adresinden indirebilirsiniz.

Uçu becerilerinizi test edebileceğiz hava savaşı oyunu Sky Gamblers tek ve çoklu oyuncu mod çeşitliliği muhteşem görsel efektleri ile Apple’ın dikkatini çekmiş. MAC uygulamasını 0.99 dolar karşılığında adresinden adresinden indirebilirsiniz.

Güzel sanatlarla ilgilenen kullanıcıların ilgisini çekecek Procreate uygulaması ile estetik açıdan çekici arayüzünü kullanarak sanat eserleri ortaya çıkarabilirsiniz. Uygulamayı 4.99 dolar karşılığında adresinden adresinden indirebilirsiniz.

Büyülü bir ortadam geçen macera aksiyon oyunu olan Badland tek ve çoklu oyuncu modu ile oynanabiliyor. Uygulamayı 3.99 dolar karşılığında adresinden indirebilirsiniz.

Popüler not alma uygulaması Evernote, hava durumu uygulaması Yahoo Weather da Apple’ın seçimleri arasında.

Yahoo CEO'su Marissa Mayer ile Öğle Yemeğine Ne Dersiniz?

YORUMLAR