Apple 2015 Yılı İçin The Song İsimli Videosunu Yayınladı

Apple 2015 Yılı İçin The Song İsimli Videosunu Yayınladı

Apple dünya üzerinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan Kaliforniya merkezli büyük bir teknoloji şirketi. Şirket her ürettiği cihazıyla büyük satış rakamları yakalıyor ve her geçen gün karını çoğaltıyor. Apple, 2015'e girmeye çok az bir zaman kala yeni yılı karşılamak için güzel bir video yayınladı.

Apple 2015 yılını karşılamak ve kar tatilini hatırlatmak için çok farklı bir video hazırladı. Şirketin üretmiş olduğu popüler cihazlar yeni paylaşılan videoda sıklıkla yer alıyor.

Videonun konusu ise teknoloji reklamlarına oranla oldukça duygusal olmuş. Genç bir kız evinde eski eşyalarını incelerken küçük bir plak buluyor. Oldukça eski bir zamandan kalma bu plak, yanında bazı notlarla ve resimlerle aynı kutuda saklanmış. Genç kız plakta ne olduğunu merak ediyor ve hemen gramofondan dinlemeye başlıyor. Plakta eski bir ses kaydı olduğunu anlayan kız ses kaydını çok beğeniyor ve hemen bu şarkıyı kendi sesiyle kaydetmek istiyor. Tabii tüm bu işlemleri yaparken kullandığı tüm cihazlarda bolca Apple logosunu görüyorsunuz.

iMac kullanarak şarkıyı yeniden kaydeden kız, büyükannesine sürpriz yapmak için parçayı iPad'e yükleyip mutfağa bırakıyor. Büyükannesi bu şarkıyı iPad’ten dinleyip eski anılarını tekrar yaşıyor. Apple böyle duygusal bir videoyla hem 2015 yılını karşılıyor hem de kendi reklamını yapmış oluyor.

Apple'ın The Song adlı videosu:

Bakalım Apple bize yeni yılda daha ne gibi sürprizler yapacak.

Apple, Beden ve El Hareketlerini 3 Boyutlu Algılayabilen Yeni Bir Patent Aldı

Antika Bilgisayar Apple-1, Açık Arttırmada 830.000 Liraya Satıldı 

YORUMLAR