Apple, 64 bitlik iPod Touch, Nano ve Shuffle'ı Çıkarmak Üzere

Apple, 64 bitlik iPod Touch, Nano ve Shuffle'ı Çıkarmak Üzere

Görünüşe bakılırsa Apple iPod’lardan vazgeçmemiş. Yeni 64 bitlik Apple iPod Touch, Nano ve Shuffle her an çıkabilir.

Apple’ın çok yakında bir seri 64 bit iPod çıkaracağı haberi internette dolaşıyor. Yeni renklerle süslenecek olan bu cihazlardan iPod Touch, 64 bitlik bir CPU’ya sahip olacak. Apple Music uygulamasının hemen ardından böyle bir haberin gelmesi elbette şaşırtıcı bulunmamalı. Apple Apple Music uygulamasını böylelikle donanımla da desteklemiş olacak.

Öte yandan iPod Nano ve iPod Shuffle’da fazla bir özellik güncellenmemiş olacak. Ancak bu cihazlar bazı özel renk paletlerine sahip olacaklar. Altın, koyu siyah, açık pembe, mavi ve uzay grisi olarak satışa sunulacak olan tüm cihazlardan sadece iPod Touch daha güçlü olacak ve yeni tasarımıyla tanıtılacak.

iPod Touch ve iPod Nano en son 2012 Kasım ayında güncellenmişlerdi. iPod Shuffle ise 2010 senesinden bu yana yenilenmemişti. Apple her üç cihaz içinde bu ay bir güzellik yapmaya karar vermiş görünüyor. Cihazlar bu hafta içinde tanıtılabilirler.

Bu dedikodu doğruysa Apple severler artık Apple Music yayınlarını iPhone’larından değil iPod’larından takip edebilecekler. 

Apple 100 Milyondan Fazla iPod Touch Sattı

İşte iOS 9 ile Uyumlu iPhone, iPad ve iPod Modelleri

YORUMLAR