Apple Airpods Artık Türkiye'de! İşte Satış Fiyatı

Apple Airpods Artık Türkiye'de! İşte Satış Fiyatı

Apple’ın yan ürünleri her zaman gerekli ancak pahalı eklentiler olarak biliniyorlar. Artık neredeyse pahalı yan ürün pazarlamasında gelenek olan pahalı cihazlar konusunda, Apple son derece modern ve kaliteli AirPods için de geleneği bozmuyor. Nihayet Türkiye'de resmi olarak satışı başlayan kulaklık 779 TL'den raflarda yerini aldı.

Apple AirPods son derece inovatif bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Çığır açan yeteneklerinin arasında, özel olarak tasarlanmış Apple W1 çip bulunan kulaklık, üstün bir ses kalitesi ve üst düzey bir bağlantı imkanı sunuyor. Bir defa şarj ederek 5 saate kadar müzik dinleyebildiğimiz Airpods, küçük bir aygıt için beklenmeyen bir performans gösteriyor. Batarya performansı da takdire şayan olan ürün, şarj kutusuyla 24 saat, tek şarjla 5 saat, 15 dakikalık şarjla da 3 saatlik pil ömrü vaat ediyor. Müzikler, filmler ve çok daha fazlası için bir dokunuşla açabileceğimiz Airpods, iPhone,Apple Watch, iPad veya Mac'den kolaylıkla kullanılabiliyor.

Daha önce çıkan haberlerde de 779 TL'den satışa çıkacağı bilgileri yer alan ürün için resmi satış fiyatına şaşırdık diyemem. 100'den fazla ülke ve bölgede satışa çıkan kulaklıkların Türkiye'de ne kadar satacağı ise merak konusu. Zira bir kulaklık için çok pahalı olduğu kullanıcılar tarafından sıkça dile getiriliyor. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

AirPods Kulaklıkların Kaybolma Riskini Ortadan Kaldıran Kablo Geliyor

YORUMLAR