Apple Artık 16 GB iPhone Çıkarmayacak mı?

Apple Artık 16 GB iPhone Çıkarmayacak mı?

Günümüz mobil alışkanlıklarının 16 GB’a sığmayacağını düşünen Apple, "iPhone’larda artık 16 GB bellek kullanmayacak" söylentisine sebep oldu. Bu haber internette hızla yayılıyor.

Apple’ın mobil alışkanlıkların hızla değiştiğini ve bellek kapasitesinin de bu sürate uyum sağlaması gerektiğini savunduğu konuşuluyor. Trendforce teknolojik haber sitesi güvenilir kaynaklara dayandırdığı haberinde, iPhone 6s’den itibaren artık iPhone cihazlar için bir 16 GB bellek kapasitesi seçeneği kullanıcılara sunulmayacak.

iPhone 6s serisi ile birlikte 16 GB bellek seçeneğini ortadan kaldırmaya karar verdiği iddia edilen Apple’ın bundan böyle 32-64 ve 128 GB hafıza seçenekleri sunacağı TrendForce’un haberinde açıkça ifade ediliyor.

Bu söylentinin gerçekliğini öğrenmek için 2015 yılının 3’üncü ya da 4’üncü çeyreğini beklemek zorunda kalabiliriz. Belki Haziranın 8’inde San Fransisco’da düzenlenecek olan Apple WWDC 2015 Konferansı’nda da konuyla ilgili bazı açıklamalar gelebilir. Ya da birisi aksini iddia edene kadar, bu haberin mantıklı olduğunu kabul de edebiliriz. Bakalım iPhone 6s serisi bize ne sürprizler hazırlayacak.

iPhone 6S'in Kamerası Hakkında Yeni Söylentiler Var

Apple iPhone 6'ya Acımasızca Davrandılar

YORUMLAR