Apple Evden Çalışacak Elemanlar Arıyor

Apple Evden Çalışacak Elemanlar Arıyor

LinkedIn kullanmıyorsanız Apple’ın Türkiye’de harıl harıl eleman aradığından haberiniz olmayabilir. Ancak bazı şartları karşılayabiliyorsanız evinizden Apple için çalışmanız oldukça mümkün.

Apple’ın LinkedIn üzerinden eleman arıyor olması çok yeni bir şey değil. Ancak bu sefer aradığı elemanların evden destek vermesini istemesi oldukça cezbedici. Apple Isparta, Muğla, Kahramanmaraş, Edirne ve Antalya’da dahil olmak üzere Türkiye genelinde birçok ilde eleman arayışına girdi. Bu ilanlardan bazılarının oldukça yeni olduğu gözlemlenebiliyor.

Ancak Apple bu teklifini elbette belli şartları karşılayabilecek kapasitedeki adaylara sunuyor. Bunlardan ilki yeterli derece de İngilizce veya Almanca biliyor olmak. Özellikle Almanca konuşan adayların şansı daha fazla. Apple evden çalışarak kadrosuna katılmak isteyenlerden şu özellikleri talep ediyor.

  • Akıcı İngilizce ve Almanca konuşmak ve bu lisanlarda yazım diline hakim olmak.
  • Yaratıcı iletişim yeteneklerine sahip olmak.
  • Yöneticilerle bağlantı halinde kalarak rapor verebilmek.
  • Kendi altındaki kadroları yönetebilmek.
  • Kendi kendini motive edebilen atılımcı bir karaktere sahip olmak.
  • IT dünyasına uzak olmayan yüksek seviyede bilgisayar tecrübesine sahip olmak.
  • Hedef bazlı çalışmalara alışkın olmak.

Apple ile evden çalışmak için 5Mbs ‘den az olmayan bir internete ihtiyacınız olduğu da notlar arasında yazıyor. Apple’ın bu teklifi müşteri hizmetleri bazlı bir iş. Aslında Apple daha önce teknoloji sektöründe müşteri hizmeti görevi yapmış iyi yabancı dil bilen elemanları evlerinde değerlendirmek istiyor. LinkedIn’e giderek Isparta, Muğla, Kahramanmaraş, Edirne illeri için verilmiş ilanlara bakabilir, isterseniz buradan diğer illere göre araştırma yapabilirsiniz.

Apple İş Görüşmesindesiniz, Soruları Soruyoruz Bakalım İşe Girebilecek misiniz?

Google’da İş Görüşmesindesiniz, Soruları Soruyoruz Bakalım İşe Girebilecek misiniz?

YORUMLAR