Apple Geliştiricilere Bugüne Kadar 50 Milyar Dolar Ödedi

Apple Geliştiricilere Bugüne Kadar 50 Milyar Dolar Ödedi

Dünyanın en büyük şirketlerinden Apple, bugüne kadar geliştiricilere ne kadar ödediğini açıkladı. Apple CEO'su Tim Cook'un Twitter'da açıkladığı bilgiye göre, AppStore geliştiricilerine bugüne kadar 50 milyar dolar ödenmiş.

Uygulama geliştirmeyi biliyorsanız evinizden ayrılmaya ihtiyaç duymadan iyi bir kariyere sahip olabilirsiniz. Bunun için bir eğitim almanıza da gerek yok, online derslere katılıp, kitaplardan öğrenip bir şekilde yazılım geliştirmeyi veya daha basit tabirle kod yazmayı öğrenebiliyorsunuz. Böylelikle herhangi bir şirkette çalışsanız bile kendinize vakit ayırdığınız zamanlarda kişisel projelerinize odaklanabilme imkanınızda oluyor.

Apple'ın geliştiricilere bugüne kadar ne kadar ödediği sizi heyecanlandırır mı bilmiyorum ama Tim Cook oldukça güzel bir mesaj yayınladı. "AppStore geliştiricileri 50 milyar dolar kazandı. Başarınız ve ilham veren yaratıcılığınızdan ötürü sizi tebrik ederim." diyen Cook, böylelikle arkadan yetiştiren geliştiricilere de itici güç oldu. Bakalım ilerleyen günlerde başka ne gibi dudak uçuklatan rakamlarla karşılaşacağız.

Apple Çin'de Eriyor, Çinli Firmalar Yükseliyor

Apple'da Her 60 Saniye Boyunca Neler Oluyor Dersiniz?

YORUMLAR