Apple Haritalarına Yeni 3 Boyutlu Kuş Bakışı Konumlar Eklendi

Apple Haritalarına Yeni 3 Boyutlu Kuş Bakışı Konumlar Eklendi

Apple iOS 8 Maps haritalarına yeni 3 boyutlu ve kuş bakışı lokasyonlar eklemeye devam ediyor. Geçen ay tam 11 lokasyonu 3B kuşbakışı olarak konumlandıran Apple bu ay 9 yeni konumla haritalarını güncelledi.Apple iOS 8 standart Maps uygulaması hızla güncellenmeye devam ediyor. Hem harita, hem uydu görüntüsü olarak görüntülenebilen ülkelerin bazılarına Apple Maps Flyover adını verdiği 3 boyutlu kuş bakışı özelliği ile de biliniyor. Ağırlıklı olarak ABD eyaletlerini kapsayan Flyover İspanya, Avustralya, Kanada, İngiltere, Fransa Çek Cumhuriyeti, Güney Afrika, İskoçya Almanya gibi büyük merkezlerin nemli kentlerini bu hizmetine dahil etmişti. 

Yaptığı yeni güncelleme ile 9 yeni konumu daha Flyove'a dahil etti. İskoçya’dan Edinburd, Los Angelas’dan Baton Rouge, İspanya’dan Caceres, Meksika’dan Guadalajara, Porto Rico’dan Poce, İtalya’dan Venedik, Avusturya’dan Linz, Fransadan Rennes artık kuş bakışı ve 3 boyutlu olarak haritadan izlenebilecek ve yol tarifi alınabilecek. 

Apple iOS Maps Pek çok ülkede trafik akışının da izlenebilmesini sağlayabiliyor. Her ay yaptığı güncellemelerle oldukça faydalı harita özellikleri kazanmaya devam eden Apple Maps 39 ülkede yerel ve bölgesel nokta araması yapabiliyor. Yeni güncellemeleriyle bu özellik artık daha fazla konumda kuş bakışı ve 3B olarak gerçekleşebiliyor. 

Google Maps Cube Oyunu

YORUMLAR