Apple'ın Yeni Gözdesi News+ İki Ülkede Daha Kullanılabilecek

Apple şirketinin en çok değer verdiği platformlarından birisi olarak değerlendirilebilecek Apple News+ yavaş yavaş Dünyanın her yerinde hizmete açılmaya başlıyor. İşte haberimizin detayları.

2019 yılının başlarında duyurulmasından hemen sonra ABD ve Kanada gibi ülkelerde kullanımı başlanan Apple News+ özelliği giderek dünya genelinde yaygınlaşıyor. Şimdi ise bu yeni özellik Avustralya ve İngiltere gibi ülkelerde de kullanıma açıldı. İlk başlarda gelişmiş ülkelerde kullanıma sunulacak bu özellik, daha sonra dünyanın tamamına yayılacak.

Apple News+ birçok avantaj getiriyor

Günümüzde sadece Apple değil aynı zamanda neredeyse bütün kuruluş ve platformlar hizmet araçlarını geliştirmeye çalışıyor. Örneğin son olarak Facebook şirketi de haber hizmeti vermek için çeşitli atılımlar yaptı.

Kullanıcılarını memnun etmek isteyen bütün şirketler, mutlaka daha farklı türlerde hizmet vermeye çalışıyor. Her bir sektör ise onların adeta imzası haline geliyor. Apple kuruluşu, büyük bir açık haline gelen internet üzerinden haber yayıncılığını kendi bünyesinde toplayacak.

The Australian, The Daily Telgraph, The Advertiser, Elle, Australian Women’s Health, Harper’s Bazaar Australia, GQ gibi çok çeşitli seçeneklere yer verecek olan platform, memnuniyeti üst düzey seviyede tutmaya çalışacak. Peki sizce bu özelliğin tüm dünyaya yayılması ne kadar zaman alacak? Bu konudaki tahminlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.