Apple, İnternet Sitesindeki Gizli İlanı Bulan Kişiyi İşe Alacak!

Apple, İnternet Sitesindeki Gizli İlanı Bulan Kişiyi İşe Alacak!

Apple, ilginç bir yöntem deneyerek, internet sayfasına yerleştirdiği gizli ilanı bulan kişiyi işe alacak. Mühendislerin yeteneklerini henüz işe almadan test etmeyi amaçlayan Apple’ın bu yöntemini henüz keşfeden olmadı. Bu demektir ki gizli sayfa halen bulunmayı bekliyor. Bir denemenizde fayda var.

Teknoloji devi Apple, işe alacağı mühendisler için oldukça ilginç bir yol izliyor. İnternet sayfasına gizlenen iş ilanını bulan kişiler, Apple’da çalışma fırsatı yakalayacak.

Aslında bu durumu farkeden bir kişi var. O da Güvenlik Uzmanı Zach Whittaker. Twitter üzerinden Apple'ın gizli iş ilanıyla ilgili bir paylaşım yapan Zack Wtittaker, "Güzel. Eğer gizli Apple web sayfasını bulursanız, iş teklifi alırsınız!" diyerek ilanın yayımlandığı sayfayı takipçileriyle paylaştı. Whittaker, gizlenen iş başvurusunun us-west-1blobstore.apple.com adresinde olduğunu söylüyor. Gizlenen iş ilanının içeriğinde; aranan kişideki temel nitelikler, rolün önemi ve iş hakkındaki detaylar yer alıyor.

Yayınlanan gönderide işe alınacak mühendisin milyonlarca sunucu ve veri ile ilgilenerek altayapı geliştirmeleri üzerinde çalışacağı söyleniyor. Bununla birlikte gönderi şu cümlelerle sonlanıyor:

“Eğer yukarıdaki sorulara evet cevabını verdiyseniz, size ihtiyacımız var demektir! Özgeçmişinizi bize göndererek bizimle iletişime geçin group.apple.com”

Apple’da çalışma hayalleri kuruyorsanız, bu sizin için bir fırsat olabilir. Kendinize güveniyorsanız denememeniz için hiçbir neden yok.

Eğer ki gizli sayfayı bulursanız, yorumlarını bizimle paylaşmayı da unutmazsanız seviniriz.

Apple Çalışanlarının Sayısı Şaşırtıyor

Apple, Bu Konuda Kullanıcılarını Uyardı!

Üniversitelilere Apple'dan Büyük Sürpriz

YORUMLAR