Apple iOS 8.3 Güncellemesini Yayınladı, İndirin!

Apple iOS 8.3 Güncellemesini Yayınladı, İndirin!

Apple, aylardır test aşamasında olan iOS 8.3 güncellemesini tüm iPhone, iPad ve iPod Touch kullanıcılarına açtı. Türkçe Siri, yeni emoji karakterleri, mesajlar uygulaması için yeni filtreleme seçenekleri ve daha birçok yenilik içeren yeni iOS güncellemesi an itibariyle OTA veya iTunes üzerinden indirilebiliyor.

Apple’ın bir süredir test ettiği iOS 8.3 güncellemesinin herkese açık final sürümü bugün yayınlandı. Facebook, Twitter, Instagram, WhatsApp gibi sosyal ağ uygulamalarını sıklıkla kullanan kullanıcılar için 300’e yakın yeni emojinin yanında sembollerin daha rahat girilebilmesine imkanı tanıyan yeni klavye, Türkçe dahil 7 dilin eklendiği akıllı asistan Siri, yeni filtreleme seçeneklerinin eklendiği Mesajlar uygulaması gibi önemli yenilikler içeren ve gerek uygulamalarda gerekse de WiFi ve Blueooth bağlantılarında oluşan çok sayıda hatanın düzeltildiği bir güncelleme olan iOS 8.3 güncellemesi iPhone 4S ve üzeri tüm iPhone modelleri, iPad 2 üzeri tüm iPad modellerinde ve 5. Nesil iPod touch ile uyumlu.

OTA yani kablosuz ağınız üzerinden veyahut iTunes yazılımı aracılığıyla indirebileceğiniz iOS 8.3 güncellemesi ile gelen yeniliklere aşağıdaki videodan göz atabilirsiniz.

Apple Watch'un Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı

YORUMLAR