Apple, iOS 9 QuickPad ile iPad’leri Gerçek Bir Bilgisayara Dönüştürüyor

Apple, iOS 9 QuickPad ile iPad’leri Gerçek Bir Bilgisayara Dönüştürüyor

Apple, iOS 9 ile beraber gelen QuickPad dokunmatik klavye ile iPad’lerin üzerinde bir devrim gerçekleştiriyor. 

iOS 9 ile beraber cihazlara gelecek olan QuickPad uygulaması, özellikle iPad’lerin üzerinde son derece etkili olacak. iPad’ler bilgisayar özelliği kazanacaklar. QuickPad daha yaratıcı ve verimli bir çalışma tecrübesi yaratmak için iPad’ler üzerinde hem klavye hem de “track ball” vazifesi görebiliyor.

Genellikle kullanıcılar tarafından medya uygulamaları izlemek için kullanılan iPad’ler, QuickPad sayesinde daha kolaylıkla iş uygulamaları ve ofis uygulamaları kullanılabilecek bir hale getiriliyor. Trackpad stili sürükle bırak yeteneğini iPad’lere getirecek olan QuickPad, e-posta ve doküman yazarken kullanıcılara daha esnek olanaklar sunacak.

iOS 9’un multitasking özelliği ile daha da anlam kazanacak olan bu uygulamayla beraber iPad’ler bir medya dinleme ve izleme cihazı olmaktan çıkarak, bir bilgisayarın yapabileceği pek çok işlevi yerine getirebilecekler. QuickPad uygulaması dışarıdan her hangi bir klavyeye bağlanarak da kullanılabilecek. Dışarıdan bağlandığı klavyenin standart özelliklerine yeni özellikler katabilecek. 

Apple, iOS 9'u Tanıttı!

iOS 9 Temmuz'da Açıklanacak, İşte Detaylar

Apple Yeni iOS Güncellemelerini Beta Test İçin Halka Açıyor

YORUMLAR