Apple, iPad 5 ve iPad Mini 2'yi 22 Ekim'deki Etkinlikte Tanıtabilir

Apple, 22 Ekim'de düzenlenecek olan iPad etkinliğinde yeni nesil iPad 5 ve iPad Mini 2'nin tanıtımını yapabilir. Yeni iPad'ler dışında yeni Mac Pro'nun da tanıtımını yapması beklentiler arasında.

Apple, iPad 5 ve iPad Mini 2'yi 22 Ekim'deki Etkinlikte Tanıtabilir

Apple, 22 Ekim'de düzenleyeceği etkinlikte iPad'ler ile ilgili son güncellemeleri açıklayabilir. Apple'ın uzun süredir beklenen 5.nesil iPad ve 2.nesil iPad Mini'leri de bu etkinlikte tanıtması bekleniyor.

Geçtiğimiz yıl düzenlenen iPad Mini etkinliğinden sonra piyasaya yeni bir iPad çıkarmayan Apple, 22 Ekim'de kullanıcılarına sürpriz yapabilir. iPad 5 ve iPad Mini 2'nin tanıtımını yapabilecek olan Apple'ın, ayrıca yeni bir Mac Pro cihazının tanıtımını gerçekleştirmesi de ihtimaller arasında.

iPad 5'in önceki modellere göre daha ince ve hafif olması beklenirken, iPad Mini 2'de ise retina ekranı olması bekleniyor.

Geçtiğimiz yıl 23 Ekim'de düzenlenen iPad etkinliği, 22 Ekim'de piyasaya sunulan Microsoft Surface'ten hemen bir gün sonra gerçekleşmişti. Bakalım 22 Ekim'deki iPad etkinliğinde iPad 5 ve iPad Mini 2 ile tanışabilecekmiyiz?

iOS 7 için Faydalı İpuçları

YORUMLAR