Apple iPad Air 2'nin Yeni Reklamı Oscarlık Oldu

Apple iPad Air 2'nin Yeni Reklamı Oscarlık Oldu

Apple iPad Air 2'yi tanımak için çektiği yeni reklam filmini tam Oscar Töreni sırasında TV’lerde yayına aladı. Reklamda arka plan sesi ünlü yönetmen Martin Scorsese'ye ait.

Martin Scorsese'nin sesini kullanarak çekilen reklamın, Oskar Törenini izleyen kitlenin reytinginden faydalandığı için başarılı olacağı düşünülüyor. Yeni Apple iPad reklamının Oskar Törenini hedef almasının en önmeli nedenlerinden bir sanat ağırlıklı kavramsal içerik taşımasından da kaynaklanıyor. Reklam iPad Air 2 üzerinde film, fotoğraf, resim çalışmaları ve benzer tüm sanatsal faaliyetlerin başarıyla gerçekleştirilebildiğini konu alıyor. Herkesin içinde bir sanatçı, yönetmen, ressam olabileceğinden dem vuran reklam, içimizdeki sanatçıya ulaşabilmek için bize iPad Air 2 öneriyor.

Apple videonun çekimleriiçin Los Angeles’te bir sanat okulunun öğrencileriyle beraber çalıştı. Ancak reklamın çekiminde önemli bir detay söz konusu. Tüm reklamın çekim ve montajında iPad Air 2 kullanılmış. Dün gece dağıtılan Oscar ödülleri törenini yayınlayan TV kanallarının tüm reklam aralarında bu reklam en az bir kere gösterildi.

Apple iPad Air 2: Değişim Rüzgarı

iPad Air 2 Parçalarına Ayrıldı

iPad Air 2 Çıkış Videosu

YORUMLAR