Apple, iPad Modellerini Bilgisayara Çevirecek Bir Adım Atıyor!

Apple hakkında ortaya atılan söylentilere göre şirket iPad modelleri için satışa sunduğu Smart Keyboard modellerinde önemli bir değişikliğe gidecek.

Apple iPad Trackpad Klavye

Apple hakkında ortaya atılan söylentilere göre şirket iPad modelleri için satışa sunduğu smart keyboard modellerinde önemli bir değişikliğe gidecek.

Dokunmatik Alana Kavuşacaklar

Apple görünüşe göre bu yılın ilerleyen dönemlerinde iPad için trackpad (dokunmatik alan ya da izleme dörtgeni) destekli smart keyboard modelleri ile karşımıza çıkacak. Yeni aksesuarların yeni iPad Pro ile birlikte tanıtılması ve satışa sunulması bekleniyor.

Mevcut durumda şirket smart keyboard ya da alternatif üçüncü parti klavye ve mouse ürünlerini iPad modellerinde kullanabilmenize olanak sunuyor. Buna karşın şirketin dahili trackpade sahip olan bir klavye sunmak gibi bir niyetinin olduğu da gözlemleniyor.

iPad modellerini Mac modellerinin altında konumlandırmaya çalışan şirketin attığı adımın bu vizyona uygun olduğunu ve bu nedenle pek de şaşırtıcı olmadığını söyleyebiliriz.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Eğer bir iPad kullanıcısı iseniz böyle bir gelişmeye ihtiyaç duyuyor muydunuz? Görüşlerinizi hemen aşağıdaki yorumlar sekmesinden bizlerle ve diğer okurlarla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR