Apple Watch Series 6 ve Yeni iPad, iPhone 12'den Önce Tanıtılacak

Apple iPhone 12, Apple Watch Series 6 ve yeni iPad'ler ne zaman çıkacak? Yeni Apple cihazların tanıtım tarihi ve çıkış tarihi sızdırıldı.

iPhone 12, Apple Watch Series 6 ve yeni iPad’ler Apple’ın sonbaharda tanıtması beklenen ürünleri arasında. Apple, iPhone 12 modellerinin geç satışa sunulacağını doğruladı ancak iPhone 12 tanıtımı ne zaman olacak? hala net değil. Öte yandan yeni Apple Watch ve iPad’lerin ne zaman tanıtılacağı da merak konusu. Teknoloji analisti Jon Prosser, yeni Apple cihazlarının tanıtım ve çıkış tarihlerini paylaştı.

Apple Watch Series 6, iPhone 12 ile Birlikte Tanıtılmayacak!

Devam eden Covid-19 salgını bu yıl birçok şirketin tanıtım etkinliğini ciddi şekilde etkiledi. Apple, geçtiğimiz günlerde bu yıl piyasaya sürülen iPhone 12 modellerinin birkaç hafta sonra satışa sunulacağını doğruladı. Şimdi bir leaker, bu yılki iPhone 12 serisinin tanıtım etkinliğinin Ekim ayında gerçekleştirileceğini ve kesinlikle birkaç hafta sonra satın alınabilir olacağını iddia ediyor. Şirketin Eylül ayında başka ürünler tanıtacağını söylüyor. Rapora göre, Apple, Eylül ayında iPad’in yanı sıra Apple Watch’u tanıtacak ancak Apple Watch Series 6 ve iPad modeli basın bildirimi yoluyla tanıtılacak, etkinlik olmayacak. Apple, şimdiye kadar yeni Apple Watch’u iPhone’larla birlikte tanıttığından bu bir ilk olacak.

iPhone 12 ve iPhone 12 Pro Ne Zaman Çıkacak?

iPhone 12’ye gelince lansman etkinliğinin 12 Ekim’de gerçekleşebileceği, ön satışların aynı hafta başlayacağı ve baz modelin gönderimleerinin bir hafta sonra başlayacağı tahmin ediliyor. Ancak tüm modeller aynı anda satışa sunulmayacak. iPhone 12’nin Ekim ayında, iPhone 12 Pro dahil diğer modellerin Kasım ayında satışa sunulacağı söyleniyor. Bu yılki 5G iPhone modellerinin kutusundan şarj cihazı ve kulaklık çıkmayacak.

YORUMLAR